baner

Pokoje

Kraków Pokoje

Kraków – niegdyś stolica Polski, zwany również miastem królów, to wspaniałe miejsce na mapie naszego kraju, które każdego roku odwiedzają setki tysięcy osób – zarówno turystów lokalnych, jak i z innych państw. Biorąc pod uwagę olbrzymią popularność i walory turystyczne tej lokalizacji, nie ma się więc czemu dziwić, że tak dużo osób poszukuje odpowiedniego noclegu w tym mieście. Na miejscu do dyspozycji gości czekają różnego rodzaju hostele, hotele, apartamenty czy pokoje gościnne (Kraków). Jeśli zależy Ci jednak na wysokiej jakości noclegu w dobrej cenie, to nasza oferta pokojów w Krakowie jest dla Ciebie idealna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pokojów w Kraków Green Hostel.

Nasze pokoje w Krakowie

Poszukujesz pokojów w Krakowie na czas swojego pobytu w tym mieście? W takim razie doskonale trafiłeś. W naszej ofercie znajdują się bowiem wyjątkowo przytulne pokoje noclegowe, które zostały odpowiednio wyposażone i przygotowane. Nowoczesne sprzęty i wysokiej jakości meble to tylko część wygód, jakie na Ciebie czekają w naszych pokojach gościnnych w Krakowie. Na terenie obiektu przez cały czas znajduje się profesjonalna obsługa, która w razie potrzeby chętnie posłuży Ci pomocą.

Jakie są zalety noclegu w naszych krakowskich pokojach? Otóż jesteśmy zlokalizowani na Kazimierzu, w samym centrum Krakowa. Od naszych drzwi do Rynku Głównego, który stanowi jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych tego miasta jest zaledwie 1300 metrów, co nie jest przesadnie dużą odległością. Co więcej – osławiony Wawel oraz górujący nad nim zamek i słynny smok znajdują się w odległości nie większej niż 750 metrów. Oznacza to, że nocując w naszych pokojach w Krakowie, można bez problemu udać się na całodzienną wycieczkę po atrakcjach turystycznych Krakowa, a następnie bez większego problemu wrócić pieszo na odpoczynek.

Dlaczego warto postawić właśnie na nas? Kraków – pokoje

Nasz tani hostel w Krakowie przyjmuje gości już od bardzo długiego czasu. Przez cały okres naszej działalności staramy się zapewnić wszystkim odwiedzającym nas osobom obsługę na możliwie najwyższym poziomie. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom i świetnie przygotowanej infrastrukturze, wybierając nasz hostel (Kraków – pokoje), możesz liczyć na komfort i wygodę w trakcie całego pobytu.

Opinie osób, które zdecydowały się na skorzystanie z naszej oferty noclegowej, są bardzo pozytywne. Chwalą one w nich profesjonalne podejście obsługi, wysokiej jakości infrastrukturę, a także atrakcyjne ceny noclegu w naszych pokojach (Kraków).

Jeśli jesteś zainteresowany zarezerwowaniem pokoju w naszym hostelu w Krakowie, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. W trakcie rozmowy udzielimy też wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.