baner
Grupy

Noclegi dla grup Kraków centrum, obok Wawelu

Jeżeli szukasz noclegu dla grup zorganizowanych i interesują Cię wygodne pokoje z prywatnymi łazienkami, zlokalizowane w samym centrum Krakowa, to Aparthotel Green jest idealnym miejscem.

Dla grup oferujemy

Lokalizacja
Świetna lokalizacja
Cena
Niska cena
Lazienka
Łazienki w pokojach
Wifi
WIFI
Kawa
Kawa i herbata
Reczniki
Ręczniki
Bagaże
Miejsce na bagaże
Wycieczki
Wycieczki i transfery

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – aby poznać aktualne ceny, promocje oraz wolne terminy.

Manager
manager@greenhostel.pl
+48 884 217 9612

Green Hostel – noclegi dla grup Kraków

Green Hostel proponuje atrakcyjne noclegi dla grup w preferencyjnych cenach. Nasz hostel to świetne rozwiązanie na nocleg dla grup w Krakowie. Nasz obiekt noclegowy zlokalizowany jest przy ulicy Krakowskiej 1, w samym centrum Kazimierza.

Goszczonym przez nas grupom oferujemy nocleg w Krakowie w komfortowych pokojach z łazienkami. Proponujemy również całodzienne wyżywienie w zaprzyjaźnionych restauracjach. To jednak nie wszystko – zajmujemy się także organizacją ciekawych wycieczek i transferów, tak więc mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie nie tylko w trakcie pobytu w Krakowie, ale również podczas planowania i organizacji podróży.

Serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu – udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat aktualnych cen, zniżek, wolnych terminów oraz zgodnie z Państwa oczekiwaniami zaplanujemy noclegi dla grup w Krakowie.

Wyjazdy grupowe wymagają odpowiedniego przygotowania. Istotna jest szczególnie kwestia noclegu. To właśnie on jest absolutną podstawą wycieczek dłuższych niż jeden dzień. Optymalnym rozwiązaniem, które pozwoli na ograniczenie kosztów wyjazdu, a jednocześnie zagwarantuje odpowiednią wygodę i komfort jego uczestnikom, jest skorzystanie z noclegów dla grup w naszym hostelu w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Noclegi dla grup Kraków

Dlaczego wybrać noclegi dla grup w Kraków Green Hostel? Nasz hostel położony jest w sercu Krakowa. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje turystyczne. Jedną z nich jest osławiony krakowski Rynek Główny. Oddalony jest on od naszej lokalizacji o około 1300 metrów. Co więcej – wyjątkowy punkt na mapie Krakowa, czyli Wawel i górujący nad nim zamek są w odległości około 750 metrów od naszych drzwi. Jak więc wyraźnie widać, nie są to zbyt odległe dystanse, co oznacza, że bez problemu można przez cały dzień zwiedzać najważniejsze punkty turystyczne miasta królów, a następnie udać się na odpoczynek do swojego pokoju w naszym hostelu.

Oferta noclegów dla grup, którą możemy zaproponować naszym gościom w Krakowie, jest bardzo rozbudowana. Możemy przyjąć całkiem sporą liczbę gości, co w wielu przypadkach ma bardzo duże znaczenie. Posiadamy odpowiednią infrastrukturę do obsługi wycieczek, a także mniejszych i większych grupek niezależnie od wieku. W czasie waszego pobytu w obiekcie obecna będzie profesjonalna obsługa, która z chęcią udzieli pomocy, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Nasze prywatne pokoje z łazienkami

Pokoje z łazienkami w Krakowie Najlepszy aparthotel w Krakowie Noclegi dla grup w Krakowie Pokoje gościnne Hotel grupowy w Krakowie Tanie noclegi w Krakowie Apartamenty Green w Krakowie Tani nocleg w centrum Krakowa Tani nocleg w centrum Krakowa Tani nocleg w centrum Krakowa Tani nocleg w centrum Krakowa Tani nocleg w centrum Krakowa

Nocleg jest możliwy również w Green Hostel, ul. Krakowska 1, gdzie oferujemy tanie noclegi w pokojach z łazienkami.

Zasady płatności i anulacji. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją poniższych zasad.

Potwierdzeniem rezerwacji grupowej jest wpłata 30% zaliczki na konto obiektu.

Bezpłatna anulacja – do 3 miesięcy przed datą przyjazdu, po tym terminie bezpłatna anulacja jest niemożliwa a zaliczka BEZZWROTNA.

Jeżeli rezerwacja zostanie odwołana, lub zmniejszona po terminie 3 miesięcy przed datą przyjazdu, zaliczka NIE ZOSTANIE ZWRÓCONA.