Grupy

Green Hostel Kraków – noclegi dla grup

Green Hostel proponuje atrakcyjne noclegi dla grup w preferencyjnych cenach. Nasz hostel to świetne rozwiązanie na nocleg w Krakowie dla grup. Obiekt noclegowy zlokalizowany jest przy ulicy:

Krakowskiej 1, w samym centrum Kazimierza.
Aparthotel Green Krakow Green Hostel Krakow

Goszczonym przez nas grupom oferujemy nocleg w komfortowych pokojach z łazienkami. Proponujemy również całodzienne wyżywienie w zaprzyjaźnionych restauracjach. To jednak nie wszystko – zajmujemy się także organizacją ciekawych wycieczek i transferów, tak więc mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie nie tylko w trakcie pobytu w Krakowie, ale również podczas planowania i organizacji podróży.

Serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu – udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat aktualnych cen, zniżek, wolnych terminów oraz zgodnie z Państwa oczekiwaniami zaplanujemy nocleg w Krakowie.

W sprawie rezerwacji grupowych, prosimy o kontakt z
Manager
manager@greenhostel.pl
+48 884 217 961

Zasady płatności i anulacji. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją poniższych zasad.

Potwierdzeniem rezerwacji grupowej jest wpłata 30% zaliczki na konto obiektu.

Bezpłatna anulacja – do 3 miesięcy przed datą przyjazdu, po tym terminie bezpłatna anulacja jest niemożliwa a zaliczka BEZZWROTNA.

Jeżeli rezerwacja zostanie odwołana, lub zmniejszona po terminie 3 miesięcy przed datą przyjazdu, zaliczka NIE ZOSTANIE ZWRÓCONA.